kliknij mnie...

Wasz ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, tak jak pierwsza miłość. Zauroczeni swoją miłością nie sprostacie problemom związanym z organizacją tej tak ważnej dla Was i Waszych najbliższych uroczystości weselnej. Każde niedociągnięcie może przyćmić radość i szczęście w tym niezapomnianym dniu. Nie ryzykujcie, powierzcie nam to zaszczytne zadanie a my zrobimy wszystko, aby Wasze wesele było wspominane jako najszczęśliwszy dzień Waszego życia.

W przestronnej, nowoczesnej i klimatyzowanej sali zorganizujemy każdą uroczystość od A do Z. Zapewniamy miłą i fachową obsługę gastronomiczno - kelnerską. Do pełni szczęścia brakuje tylko oprawy muzycznej. Z tym również sobie poradzimy i w razie potrzeby zaproponujemy nasz zespół muzyczny, który zaspokoi gusta wszystkich pokoleń. Dla umilenia spędzanego czasu przy stołach, przygotowaliśmy 2 duże 46 calowe telebimy, na których odbywa się pokaz slajdów. Pokaz slajdów składa się ze zdjęć dostarczonych przez Was oraz systematycznie dokładane są zdjęcia robione podczas imprezy. Dodatkowo możemy pomóc w zorganizowaniu transportu dla gości np. wynajem autokarów i busów.

Cicha i spokojna okolica, dobry dojazd i atrakcyjne położenie na terenie zamkniętego kompleksu sprawi, że poczujecie się bardzo bezpiecznie. Taras z wyjściem na ogród zapewni doskonałe warunki do relaksu i odpoczynku od szaleństw na parkiecie, jak i gwaru wesela. W sezonie letnim dla gości udostępniamy kompleksowo wyposażony taras oraz w trosce o Wasze pociechy przygotowaliśmy plac zabaw. Z myślą o zmotoryzowanych gości zapewniamy przestronny monitorowany parking.

Z chęcią podejmiemy się organizacji wesel, spotkań biznesowych i integracyjnych oraz innych imprez okolicznościowych. Nasza Sala Marzeń ugości do 150 osób, posiada apartament dla nowożeńców oraz pokoje gościnne.

Proponujemy Państwu organizację przyjęć weselnych w piątki i niedziele w atrakcyjnych cenach!!!